لوگوی کانون تبلیغاتی ایلیا
لوگو کانون تبلیغاتی ایلیا
لوگو کانون تبلیغاتی ایلیا

اهمیت هدایای تبلیغاتی

در اهمیت هدایای تبلیغاتی همین بس که اولین محصولات تبلیغاتی احتمالاً در اولین دادوستدهای بین بشر شکل گرفت، درست همان زمان که اولین افراد تجارت را شروع کردند. یک فروشنده معمولی که می‌خواهد برتری رقابت خود را به دست آورد، از کالاهای خود نمونه‌ای آزمایشی مانند یک قطعه از بهترین محصولی که داشته است را در قالب هدیه ارائه می‌داده است. همان‌طور که تمدن ما توسعه یافت، استراتژ‌ی‌ها نیز شروع به تکامل کردند.

نقطه عطف در این تکامل در سال 1789 بود. آن زمان بود که قبل از انتخابات ریاست‌جمهوری امریکا دکمه‌های یادبودی به طرف‌داران جورج واشنگتن داده شد. پس از آن، محبوبیت هدایای تبلیغاتی روبه‌رشد بود. در طول قرن نوزدهم، هدایای تبلیغاتی نظیر اشیا چوبی و همچنین تقویم، کیف، کتاب، جعبه‌های کارت، پیش بندها و حتی کلاه‌های اسب‌سواری به‌عنوان هدیه تبلیغاتی مورداستفاده قرار می‌گرفتند

تفاوت محصولات تبلیغاتی با تبلیغات چیست؟

محصولات تبلیغاتی و تبلیغاتی قطعاً یکسان نیستند. چرا؟ خب، اولاً، تبلیغات بسیار گران‌تر از محصولات تبلیغاتی است و وقتی می‌خواهید به آگاهی طولانی‌مدت در مورد محصول یا خدمات برسید، از آن استفاده می‌کنید. تبلیغات شامل تبلیغات در روزنامه‌ها، مجلات، نامه‌ها و در شبکه‌های اجتماعی است. در مقابل، محصولات تبلیغاتی معمولاً برای پاسخ سریع به کار می‌روند.
هدایای تبلیغاتی مفید و کاربردی که در یک کمپین کاملاً آراسته ارائه می‌شوند، می‌توانند تأثیر طولانی‌مدت داشته باشند.

هدایای تبلیغاتی 

اما، چرا محصولات تبلیغاتی مهم هستند؟

ازآنجاکه مزایایی را فراهم می‌کنند که هیچ استراتژی بازاریابی دیگری نمی‌تواند در چنین بازه زمانی کوتاه و با بودجه کم به دست آورد، از اهمیت بالایی برخوردار هستند.
شما می‌توانید از محصولات تبلیغاتی استفاده کنید. استفاده از هدایای تبلیغاتی نه‌تنها نتایج خوبی را به همراه خواهد داشت بلکه فروش شما را افزایش داده و همچنین رضایت کارمندان را نیز افزایش می‌دهند.
وقتی نوبت به فروش می‌رسد تنها کافی است به تیم‌های فروش خود موارد تبلیغاتی بدهید. آن‌ها می‌توانند پس از عقد قرارداد و فروش محصولات، آن‌ها را به مشتریان خود هدیه دهند و یا با ارسال هدایای تبلیغاتی قبل از جلسه بزرگ، با افراد بالقوه رابطه برقرار کنند. به‌این‌ترتیب شما به مشتریان خود نشان می‌دهید که از اینکه شما را انتخاب کرد‌ه‌اند قدردانی کرده و کار تیم فروش خود را راحت‌تر می‌کنید.

از طرف دیگر، یک مزیت داخلی دیگر نیز برای اهدای هدایای تبلیغاتی وجود دارد. شما می‌توانید به کارمندان خود هدیه تبلیغاتی بدهید. لیوان‌های مارک‌دار، تی‌شرت‌ها و خودکارهای تبلیغاتی باید در همه‌جا باشد. درحالی‌که هدایای تبلیغاتی به‌عنوان هدیه به کارمندان اهدا می‌شود. به‌این‌ترتیب کارمندان شما حتی در اوقات فراغت خود مدافع برند می‌شوند.

یک هدیه تبلیغاتی برای دوران کرونا

جعبه ضدعفونی کننده UV کرونا: امروزه همه نگران میکروب هستند. تعداد میکروب‌های موجود در تلفن، محافظ گوشی یا صفحه‌نمایش لمسی شما درگذشته موردتوجه نبود. اما اکنون تمیزکردن هر سطحی که لمس می‌کنیم اولین چیزی است که به‌خصوص در محل کار به آن فکر می‌کنیم.

چالش، یافتن یک راه‌حل مؤثر برای تمیزکردن این وسایل الکترونیکی است. تا همین اواخر بهترین گزینه پارچه میکرو فیبر بود. اما ما شاهد ورود یک محصول جدید به بازار بوده‌ایم و این نیز مؤثر است.

آنچه در مورد این جعبه ضدعفونی‌کننده UV بسیار خوب است این است که اندازه مناسبی برای دستگاه‌های الکترونیکی کوچک، کلیدها یا سایر موارد کوچک و اجسامی که تمیزکردن آن‌ها سخت است، دارد. ضدعفونی کننده‌های اشعه ماورا بنفش از نور UV-C برای ازبین‌بردن 99٪ از کل میکروب‌ها استفاده می‌کنند. آکادمی‌های ملی علوم مهندسی و پزشکی گزارش داده‌اند که این نور برای ازبین‌بردن ویروس‌های مختلف شناخته شده کاربرد داشته و احتمالاً روی ویروس کرونا نیز کار می‌کند این دستگاه به‌خصوص برای ضدعفونی‌کردن سریع ماسک‌های ما در صورت افتادن روی زمین یا به‌نوعی آلوده بودن، مفید واقع می‌شوند.

جعبه با اتصال ساده به منبع تغذیه شارژ می‌شود. فقط کالای خود را درون جعبه بگذارید و درب ظرف را ببندید. اندازه قابل‌حمل آن را برای میزها یا حتی استفاده در ماشین مناسب می‌کند. آرم شما می‌تواند در وسط جعبه کاملاً رنگی چاپ شود و با طراحی دورنگ جعبه – نمای بیرونی سفید و فضای داخلی خاکستری، به زیبایی آن افزوده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *