هدایای تبلیغاتی :

هدیه تبلیغاتی، نوعی هدیه برای قدردانی از مشتریان، همکاران و پرسنل می‌باشد. شرکتها با دادن هدایای تبلیغاتی گامی موثر در جهت تبدیل روابط کاری به روابط دوستانه بر می‌دارند. مشتریانی که با اهدای هدایای تبلیغاتی از آنها تقدیر و تشکر می شود به مرور نوعی وابستگی عاطفی به برندها پیدا کرده و با دید دیگری به آن نگاه می‌کنند، در واقع دادن هدایای تبلیغاتی یک عامل موثر در برندسازی و ایجاد فضای دوستانه بین برند و مشتریان می باشد.

همچنین هدایای تبلیغاتی و توزیع آن بین پرسنل، قدردانی مدیران مجموعه از فعالیت ها و زحمات کارمندان میباشد به صورتی که پرسنل خود را قسمتی از شرکت می‌دانند که فعالیت‌های آنها مد نظر قرار گرفته و از آن تقدیر می‌شود.

کانون تبلیغاتی ایلیا با بیش از دو دهه فعالیت در تهیه، واردات و ساخت هدایای تبلیغاتی مفید، هدایای تبلیغاتی خاص و هدایای تبلیغاتی جدید گامی موثر در جهت تامین هدایای تبلیغاتی در کشور برداشته است.

کانون تبلیغاتی ایلیا هم اکنون برای برندهای معتبر کشور تولید هدایای تبلیغاتی ویژه دارد. این گروه همچنین نسبت به تولید هدایای تبلیغاتی مفید و کاربردی زیر اقدام می‌کند:

انواع کیف اداری، انواع کیف پول، انواع هدایای الکترونیکی، فلش، فلش کارت، فلش سیلیکونی، پاور بانک، اسپیکر بلوتوث، هدایای تبلیغاتی سنتی، گلدان مینا، گلدان فیروزه، جعبه‌های خاتم، جعبه های چوبی، ظروف سفال، ظروف شیشه و مس پرداز، قاب چوبی، بشقاب مینا و فیروزه، انواع خودکار، خودنویس، روان نویس، ساعت مچی، ساعت دیواری، ساعت رومیزی، ست رومیزی، پرچم Aرومیزی، پرچم تشریفات، سرکلیدی، ست پزشکی، انواع ماگ، انواع لیوان، ظروف سفالی، ابزار، ابزار صنعتی، ابزار چند کاره، ست مانیکور پدیکور، حوله، لباس کار، کلاه، آفتابگیر، ساک خرید، ساک سوزنی، ساک پارچه ای، بج و نشان سینه، پتو و …. فعالیت دارد.