لوگوی کانون تبلیغاتی ایلیا
لوگو کانون تبلیغاتی ایلیا
لوگو کانون تبلیغاتی ایلیا

هدایای تبلیغاتی چیست؟

همواره در مناسبت های مختلف نظیر روز پدر، روز مادر، و یا جهت اهدای یادبود ها و هدایای سال نو و همچنین در سالروز تولد افراد ، اینکه چه چیزی را به عنوان عیدی یا هدیه به آنها اهدا کنید که هم کاربردی و هم متفاوت و ارزشمند باشد، وقت و انرژی زیادی را به خود اختصاص میدهد. هدایای تبلیغاتی شیک یک گزینه ایده آل در این گونه مواقع است.

شرکت ها و سازمان های معتبر با اهداف متفاوتی اقدام به تهیه و توزیع هدایای تبلیغاتی می کنند. این اهداف هر کدام قابل تعریف و برنامه ریزی می باشد . از دیدگاه علم برندینگ و تبلیغات، این هدایا حاوی پیام ها با اهدافی مشخص از سوی توزیع کننده می باشند، مخصوصا زمانی که مخاطب برای ما جزو افراد خاص و مهم باشد.

امروزه همه دنبال یک محصول به صرفه و شیک هستند که بتوانند با کمترین هزینه به بهترین شکل دیده شوند پس هدایای تبلیغاتی شیک میتواند بهترین گزینه باشد. هدایای تبلیغاتی باعث میشود که نام تجاری یک ارگان بهتر و بیشتر دیده شود و چه بهتر که این هدیه، یک کالای شیک نیز باشد.

عوامل موثر در شیک بودن هدایای تبلیغاتی

برای شیک به نظر رسیدن یک هدایای تبلیغاتی با تلاش و زمان گذاشتن می توان یک کار منحصر به فرد و خلاقانه ایجاد کرد که مشتری از آن به شیک بودن نام می برد و بیشتر در معرض دید مشتری باشد .

برای شیک بودن این هدایا ظاهر کار بسیار اهمیت دارد پس بهتر است از رنگ هایی استفاده شود مانند رنگ مشکی که مورد پسند همه است. این ویژگی باعث می‌شود یک برند در ذهن بماند و باعث فروش بیشتر و بهتر یک برند می‌شود .

 هدایای تبلیغاتی در کسب و کار های کوچک متفاوت است و ممکن است که هزینه کم باشد. پس برای شیک بودن کار بهتر است ایده پردازی، خلاقیت و سلیقه کار را بالا ببریم و همین شیک بودن باعث جذب بیشتر و متفاوت بودن هدایا می‌شود .

یکی از موارد دیگر شیک بودن، ساده و کاربردی بودن  هدیه تبلیغاتی است.

هدایای تبلیغاتی شیک
هدایای تبلیغاتی شیک

هدایای تبلیغاتی یک روش موثر برای بازاریابی است که اگر این هدایا ویژگی های دیگری داشته باشد میتواند تاثیر بیشتری در کسب و کار داشته باشد و معمولا شرکت ها بازخورد های مثبتی از این کار دریافت کرده اند و مشتریان نیز برای این هدایا مشتاق بوده اند پس اگر این هدایا شیک باشد میتواند روی مشتری تاثیر بیشتری داشته باشد چرا که مشتری احساس میکند آن برند ارزش زیادی برای مشتریان خود قائل می شود.

ظاهر هدایای تبلیغاتی شیک

شیک بودن یک هدیه همانطور که گفتیم ظاهر آن را در بر میگیرد مانند:

رنگ 

رنگ تاثیر زیادی در انتخاب هر چیز دارد و ممکن است رنگ یک لباس یا … ما را به خرید آن جذب کند و همیشه در ذهن بماند .پس می توان برای هدایای تبلیغاتی از رنگ هایی که بنظر جذاب می‌آیند استفاده شود .

جنس 

معمولا جنس یک هدیه وقتی لمس می‌شود تاثیر زیادی در راحتی ما دارد پس ما باید در تمام چیز هایی که احساس می‌کنیم روی مشتری تاثیر میگذارد دقت کنیم که برای مشتری جذاب به نظر برسد و آن برند در ذهن ماندگار شود.

بسته بندی 

زمانی که یک هدیه از یک نفر دریافت می‌کنید اولین چیزی که شما از آن هدیه میبینید بسته بندی آن است که باز هم بسته بندی جذاب آن میتواند مشتری را جذب کند .

هدایای شیک
هدایای شیک

شیک بودن یک هدیه تبلیغاتی بسته به زمان ،ایده پردازی و خلاقیت و سلیقه یک ارگان میتواند گوناگون باشد و بهترین تاثیر را روی مشتری بگذارد.

البته شیک بودن در هر کسب و کار متفاوت است و در هر کاری شیک بودن یک معنی دارد ، در بعضی جاها سادگی و در بعضی دیگر شلوغ بودن آن هدیه را جذاب تر می‌کند پس هر ارگان میداند که مشتری خود چه چیزی بیشتر برایش اهمیت دارد . در اکثر اوقات کاربردی بودن یک هدیه تبلیغاتی علاوه بر شیک بودن آن باعث میشود که جذابیت بیشتری داشته باشد.

مزایای هدایای تبلیغاتی 

هدایای تبلیغاتی هزینه کمی را در بر می‌گیرد اما تاثیر زیادی از دید یک مشتری دارد و باعث می‌شود که رضایت خریدش دو برابر شود و آن برند تصویر خوبی را در ذهن مشتری ایجاد کند .

امروزه با توجه به تنوع در برند ها، برای جذب مشتری نیاز به تبلیغ ویژه است که بهترین راه آن هدایای تبلیغاتی می باشد.

هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی بر اساس فرهنگ و رسوم

داشتن فونت نوشته خاص و منحصر به فرد روی هدایای تبلیغاتی شیک و همچنین داشتن یک لوگو برای کسب و کار میتواند تاثیر زیادی  داشته باشد .

شیک بودن یک تبلیغات بسته به محیط زیست و آب و هوا متغیر است و ممکن است در هر منطقه ای شیک بودن هدایای تبلیغاتی را در مواردی خاص ببینند . این نکته نسبت به فرهنگ و آداب و رسوم یک منطقه نیز می تواند متفاوت باشد. در کشور ما چندین زبان و قومیت وجود دارد پس در هر استان ممکن است هدایای تبلیغاتی خاص نسبت به رسومات خود داشته باشند.

در بحث های انتخاباتی هم هدایای تبلیغاتی بسیاری مورد استفاده و توجه قرار می‌گیرد برای این تبلیغات، رقابت زیادی وجود دارد و اکثرا دنبال یک تبلیغ شیک هستند در این نوع تبلیغات رنگ ها و طرح و… تمامی هدایای تبلیغاتی مورد توجه قرار میگیرد و معمولا هزینه های زیادی صرف این هدایا می‌شود. در این تبلیغات باید بیشتر از هر چیز دیگر به شیک بودن هدایا توجه گردد.

کانون آگهی و تبلیغات ایلیا با تجربه زیاد در زمینه طراحی و تولید انواع  هدایای تبلیغاتی میتواند به شما در زمینه انتخاب هدیه مناسب مشاوره و راهنمایی دهد. ما قیمت و کیفیت کالاها را تظمین کرده و جهت ارائه طرح و تبلیغ شیک و جذاب در کنار شما خواهیم بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *