لوگوی کانون تبلیغاتی ایلیا
لوگو کانون تبلیغاتی ایلیا
لوگو کانون تبلیغاتی ایلیا

خودکارهای تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی جزو یکی از هدایای تبلیغاتی مفید و ارزان و پرکاربرد است که در همه کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد.  خودکار تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی است که قیمت مناسب و بازدهی خوبی دارد و همه افراد برای نوشتن اطلاعات مفید روزانه خود از آن استفاده کنند. به طور مثال، یک حسابدار در محل کارش می تواند اطلاعات مهم حسابداری یا برنامه روزانه خود را با خودکار تبلیغاتی شما یادداشت کند و برند حک شده بر روی خودکار تبلیغاتی در ذهن افراد خواهد ماند. چاپ روی این خودکارها بوسیله چاپ تامپو صورت می گیرد.

تنوع زیاد خودکارهای تبلیغاتی، مخاطبان زیادی را به سمت خود می کشد. این خودکارها از جمله وسایلی است که در کنفرانس ها و همایش ها همیشه مکمل هدایای دیگر بوده که به مخاطبان آن همایش اهدا می کنند. در این همایش ها هنگام سخنرانی در رابطه با یک موضوع، اولین واکنش شنونده ها یادداشت کردن نکات مهم توسط یک خودکار است و می توان ادعا کرد که یکی از لوازم ضروری در همایش ها استفاده از خودکار می باشد.

امروزه برای یادداشت کردن و نت برداری از وسایلی مانند تبلت، لپ تاپ و یا ویس رکورد و یا گوشی موبایل نیز بهره می برند. کاربرد مشترک در همه این ابزارها، نوشتن و ضبط کردن است. اما هنوز هم با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی افراد برای یادداشت کردن از خودکاراستفاده میکنند . پس اهدای خودکارهای تبلیغاتی به مخاطبان می تواند یک روش تاثیرگذار برای تبلیغ برند یا نام تجاری یک شرکت باشد.

تاریخچه اختراع خودکارها به سال ۱۸۸۰ میلادی بازمی گردد و این محصول توسط جان لوود ثبت شده است. این شخص به عنوان یک یک دباغ چرم شهرت داشت و به منظور اینکه بتواند روی این دباغ های چرم بنویسد در پی اختراع یک قلم بود. سپس در سال ۱۹۳۱ میلادی آقای لازلو بیرو که یک مخترع مجارستانی بود موفق شد که خودکاری با نوک ساچمه ای را ابداع کند.

هدایای تبلیغاتی خاص 

ویژگهای خودکار تبلیغاتی خوب چیست؟

انواع مختلف خودکارهای تبلیغاتی از لحاظ جنس 

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی
خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی به دلیل مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی، همیشه انتخاب اول شرکت ها و موسسات برای حضور در نمایشگاه ها هستند. خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی یکی از ارزانترین هدایای تبلیغاتی هستند که هر روز در زندگی روزمره  افراد و کسب و کارشان قابل استفاده می باشند. این خودکارهای برای کسب و کارهایی که بودجه کمی بابت اهدای هدایای تبلیغاتی خود در نظر دارند، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. این شرکت ها می توانند با صرف هزینه ای کم، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی موردنظر خود را با تیراژ بالا سفارش دهند و تبلیغات خود را با هزینه کم انجام دهند.

مشتریان می‌توانند اسم کمپانی و یا این که لوگوی خویش را برفراز مداد به ارتفاع یک یا این که دو سانتی متر بر روی خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی و ارزان قیمت خود چاپ نمایند .

جالب است بدانید که هرساله تقاضا برای خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی بالا است و این بدان معناست که این خودکارها همیشه جزو هدایای تبلیغاتی محبوب به شمار می آیند.

خودکار تبلیغاتی فلزی
خودکار تبلیغاتی فلزی

خودکارهای تبلیغاتی فلزی

خودکارهای تبلیغاتی فلزی زیبا و پرکاربرد هستند و یک هدیه تبلیغاتی خوب برای معرفی برند شما به بازارمحسوب می شوند. امروزه هر فردی در کیف خود برای یادداشت، معمولا یک خودکار فلزی تبلیغاتی به همراه دارد و از آن برای مصارف مختلف روزانه مانند پر کردن مدارک و رسیدها در بانک ها و … استفاده می کند. مزیت این خودکارها این است که هر موقع فرد این خودکار فلزی تبلیغاتی که برند شما بر روی آن درج شده را از کیف خود بیرون می آورد، نام برند شما در ذهنش تداعی می شود.

وقتی که شما خودکارهای تبلیغاتی فلزی با کیفیت و ارزنده به مشتریان خود عرضه می کنید، در واقع با روشی کاملا هوشمندانه از آن ها نیز قدردانی می کنید. منظور از روش هوشمندانه این است که به واسطه اهدای این هدیه تبلیغاتی کاربردی هم از مشتریان خود تشکر می کنید و هم تا زمانی که از این خودکارهای تبلیغاتی فلزی و باکیفیت که اسم و لوگوی کمپانی خویش را بر روی آنان قرار داده اید، استفاده می کنند نام تجاری شما در ذهن شان ماندگار می شود. البته توصیه میشود تا حد ممکن سعی کنید خودکارهای تبلیغاتی فلزی شما ضمن زیبایی و شکیل بودن، از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد تا زمان بیشتری مشتریان شما این خودکارهای تبلیغاتی را با خود حمل کنند و در معرض دیدشان قرار گیرد.

این نوع از خودکارها از نظر جنس بدنه از نوع بدنه آلومینیومی یا استیل هستند و از جمله هدایای تبلیغاتی پرکاربرد و بادوام محسوب می شوند. خودکارهای فلزی تبلیغاتی در دو مدل خودکار فشاری و خودکار کمر پیچ عرضه می شوند، نوع چاپ لوگو بر روی خودکارهای تبلیغاتی فلزی لیزر است که روی قسمت فلزی آن حکاکی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *