لوگوی کانون تبلیغاتی ایلیا
لوگو کانون تبلیغاتی ایلیا
لوگو کانون تبلیغاتی ایلیا

هدایای تبلیغاتی

بسیاری از صاحبان مشاغل مختلف توجه چندانی به اهمیت اهدای هدایای تبلیغاتی نمی کنند و این بدان علت است که تصور می کنند با استفاده از روش های مدرن مانند روش های دیجیتالی از جمله تبلیغات در وب سایت های مختلف، اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی می توانند نام تجاری خود را به مشتریان معرفی کنند. اما زمانی که مخاطبان شما طیف وسیعی از افراد مختلف باشند، نمی توانید از تک تک آن ها درخواست کنید که از وب سایت شما دیدن کنند و در این گونه موارد راه حل تاثیر گذارتراین است که با عرضه ی هدایای تبلیغاتی خاص مانند انواع ساعت تبلیغاتی نام تجاری شرکت خود را در ذهن مشتریان ماندگار کنید.

همان طور که می دانید، اگر تبلیغات به صورت درست و اصولی انجام شود ، در برندینگ شدن و افزایش میزان فروش  تاثیر به سزایی دارد ، زیرا باعث می شود که محصول یا خدمات موردنظرشما، در ذهن افراد مختلف ماندگار شود. امروزه مخاطبان از روش های مختلفی برای تبلیغات استفاده می کنند و تمایل دارند که به جای تبلیغات پرهزینه در تلویزیون و تبلیغات روی کاغذ، از روش اهدای هدایای تبلیغاتی استفاده کنند .

هدایای تبلیغاتی مانند انواع مختلف ساعت های تبلیغاتی ،ست های مدیریتی تبلیغاتی ، خودکارهای تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی ، و هدایای تبلیغاتی دیگر، از جمله تبلیغات ارزان قیمتی هستند که در برندینگ شدن لوگو و آرم و یا کسب وکار شما نقش برجسته ای دارند.

انواع ساعت تبلیغاتی

یکی ازکاربردی ترین و ساده ترین اختراعات بشر که نیاز این دوره نیز به شمار می آید، ساعت است و این بدان علت است که مهم ترین قسمت در زندگی تمامی افراد زمان می باشد و با کمک ساعت می توان این زمان را به درستی مدیریت نمود. امروزه همین اختراع ساده با بکارگیری فناوری های جدید در اشکال گوناگون و رنگ بندی های جذاب تولید می شوند و می توان از آن ها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ماندگار برای بازاریابی به روش تبلیغات با بهره گیری از هدایای تبلیغاتی در راستای معرفی آرم شرکت استفاده کرد .

لازم به ذکر است که ساعت تبلیغاتی یک هدف مناسب برای  انتخاب هدایای تبلیغاتی محسوب می شود که با استفاده از آن می توان برند خود را در ذهن افراد ماندگار کرد .

ساعت تبلیغاتی فرصتی فوق العاده برای برند شما می باشد، تا در تمام زمان‌ها در کنار مشتریان خود حضور داشته باشید. چنانچه به دنبال هدیه تبلیغاتی کاربردی، موثر و ماندگار هستید و اگر می خواهید هزینه زیادی صرف تبلیغات نکنید، می توانید از انواع مختلف ساعت های تبلیغاتی که عبارتند از ساعت های تبلیغاتی مچی، دیواری و رومیزی استفاده کنید.

ساعت دیواری تبلیغاتی

بدون شک در بین هدایای تبلیغاتی، ساعت دیواری حرف اول را می زند. شما با تبلیغ بر روی ساعت دیواری مخاطبان زیادی را جذب لوگو سازمان خود خواهید کرد، به خصوص اگر ساعت های تبلیغاتی دیواری خود را به کسانی هدیه دهید که رفت و آمد در محل کار آنها بالا است. می توانید لوگو و طرح  مورد نظر خود را در زمینه ساعت چاپ نمایید.

ساعت دیواری تبلیغاتی جزو یکی از هدایای تبلیغاتی  با ارزش و پرکاربرد است. چاپ روی ساعت دیواری تبلیغاتی در اغلب موارد بصورت چاپ دیجیتال روی ساعت و یا چاپ سیلک اسکرین روی ساعت صورت می گیرد. قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی در بازار بستگی به موتور، کیفیت چاپ روی آن و شرکت سازنده اش دارد.

ساعت های دیواری هم چون تابلو های زیبا بر دیوار نقش می بندند و تفاوت شان با تابلو این است که برای هر خانه و هر فضایی جزو یکی از وسایل لازم و ضروری هستند. چنانچه یک ساعت دیواری تبلیغاتی شکیل و زیبا به مشتریان خود اهدا نمایید و افراد در منزل و محل کار خود از آن استفاده کنند، به خاطر جلوه ای که دارد، تاثیرش روی ذهن مخاطبان دوچندان می شود.

ساعت دیواری تبلیغاتی
ساعت دیواری تبلیغاتی

چاپ تبلیغ روی ساعت های تبلیغاتی دیواری 

حالت اول بدین صورت است که نام و نشان برند در قسمت های خالی مانند جای خالی موجود در بین اعداد ساعت چاپ شود  و در حالت دوم،  لوگو و یا شعار تبلیغاتی مورد نظر شما بصورت بزرگ در تمام صفحه ساعت چاپ شود.

ساعت رومیزی تبلیغاتی

ساعت رومیزی از جمله وسایلی است که افراد در طول روز چندین مرتبه به آن نگاه می کنند . حال تصور کنید این ساعت  یک ساعت تبلیغاتی رومیزی باشد که برای هدفی خاص با طرحی ویژه طراحی شده است و در مکانی مناسب ، در معرض دید افراد مختلف قرار گرفته است. بدون شک، این ساعت تبلیغاتی رومیزی توجه افراد مختلف را به خود جلب می کند.

انواع مختلف ساعت های تبلیغاتی رومیزی با جنس چوبی یا پلاستیکی در بازار عرضه می شود و اینکه شما کدام نوع را برای تبلیغ برند یا سازمان خود برگزینید، بستگی به سلیقه و بودجه شما برای تبلیغات دارد.

از جمله ساعت های تبلیغاتی رومیزی میتوان به ساعت های رومیزی چند کاره اشاره کرد که دارای جای عکس، جای لوازم التحریر، جای کارت ویزیت و جای موبایل نیز هستند و می توان از آن ها به عنوان یک ست رومیزی نیز استفاده کرد.

طراحی ساعت های رومیزی چندکاره باعث می شود جذابیت ساعت برای مخاطبان دوچندان شود و هر زمان که به ساعت رومیزی خود در محل کار نگاه می کنند یا از آن به عنوان جا خودکاری یا جاکارتی استفاده می کنند،  نام برند و سازمان شما در ذهن شان تداعی شده و ماندگار می ماند.

علاوه براین، ساعت های رومیزی تبلیغاتی در کنفرانس های مختلف، جلسات اداری و شرایط دیگر نیز در معرض دید قرار می گیرند و تاثیر زیادی روی افراد مختلف دارند.

ساعت رومیزی تبلیغاتی
ساعت رومیزی تبلیغاتی

ساعت مچی تبلیغاتی

اهدای ساعت مچی تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغاتی تاثیرگذار محسوب می شود، زیرا زمان برای همه با ارزش و حائز اهمیت است. ساعت مچی یکی از لوازم شخصی مهم و پرکاربرد برای هر فرد است. برای بعضی افراد به همراه داشتن یک ساعت مچی مانند گوشی تلفن همراه شان یک ضرورت محسوب می شود.

لازم به ذکر است که انواع  مختلف ساعت های مچی تبلیغاتی نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر قیمت نسبتا بالاتری دارند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که  قیمت ساعت تبلیغاتی مچی به جنس و برند آن نیز بستگی دارد.

همانطور که درقسمت بالا توضیح دادیم زمان باارزش ترین دارایی هر شخص در طول زندگی اش است، هر فردی برای انجام امور روزانه و برنامه های تحصیلی، شغلی و… روزانه بیش از چندین مرتبه به ساعت مچی خود نگاه می اندازد و چنانچه ساعت مچی مشتریان، حاوی نام و برند کسب و کار شما باشد، قطعا می توانید در ذهن مشتریان خود ماندگار شوید.

ساعت مچی تبلیغاتی
ساعت مچی تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *